Na tomto záznamu můžete shlédnout, jakým způsobem pracuje plazmový generátor RPZ 14.

Plazmový generátor RPZ 14

Plazmový generátor je generátorem kmitů. Tyto kmitočty při správném nastavení cíleně ničí vybrané patogenní mikroorganismy (bakterie, různé skupiny parazitů, viry, plísně...) v lidském těle.

Co je podstatou frekvenční terapie pomocí RPZ 14? Každý živý organismus má svou vlastní frekvenci. To znamená, že kmitá, neboli vlní se na určité vlnové délce. Jestliže toto vlnění cíleně namíříme proti mikroorganismům, tyto zahynou. Tyto cíleně zvolené kmity rozkmitají obal (membránu) mikroorganismu (membrány lidských buněk jsou stotisíckrát odolnější než membrány patogenních mikroorganismů…) a ta
nevydrží zvyšující se opačné kmitání a po chvíli praskne, tím je mikroorganismus zničen a to bez vedlejších nežádoucích účinků.
To je jen zjednodušené představení toho co tento přístroj dokáže. Vzhledem k tomu, že výzkum těchto frekvencí probíhá již několik desítek let, je známo velké (skutečně velké) množství frekvencí na zničení různých mikroorganismů (například borelióza, angína - streptokoky, bradavice - viry...).

Jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout využití plazmového generátoru RPZ 14 v našich prostorách, který tyto nežádoucí mikroorganismy pomáhá ničit.

Několik poznatků a zkušeností z praxe při používání plazmového generátoru:
- v první řadě by jste měli přesně vědět, co budete likvidovat, aby jste zbytečně neplatili hodinu, když by stačilo například 30 minut
- pokud se jedná o začátek onemocnění (například rýma nebo žaludeční potíže), pak se dá dosáhnout velmi rychlé pomoci při ozdravení    organismu
- čím déle patogenní prvek v těle působí, tím déle může trvat jeho potlačení pomocí plazmy
- jsou patogeny u kterých je užití plazmového generátoru zbytečnou ztrátou času a plýtváním peněz, naštěstí jich je málo
- pokud nevíte v jakém stavu jsou minimálně vaše játra a ledviny, pak se vystavujete možným komplikacím
- jestliže použijete frekvence, které mohou způsobit nepříznivou odezvu například v očním sklivci, může dojít až ke zhoršení zraku
- zvláště opatrně postupujte při nádorových onemocněních

K těmto a dalším poznatkům jsme se dostali po více jak čtyřleté praxi. V každém případě je plazmový generátor velmi silným pomocníkem při uzdravování organismu, pokud dodržíte jistá pravidla (pro konkrétní patogenní zatěže) při jeho použití.

Nejedná se o lékařský přístroj, nenahrazuje lékařskou péči. Není vhodné pro těhotné, nesmíte mít kardiostimulátor a nesmíte být epileptici!

Video, na kterém můžete vidět jak zapping působí na mikroorganismy. Na videu můžete pozorovat Trepky velké vystavené kmitočtu 1,15 kHz, který je usmrtí a následuje jejich okamžité odklízení imunitním systémem. Čas celé ukázky je dvakrát zrychlen pro lepší názornost.

© copyright biorezonance most. Jakékoli užití obrázků včetně převzetí, šíření nebo dalšího využití bez souhlasu autora není dovoleno.